Reference

 HOTELY OLYMPIK, TRISTAR, ARTEMIS
 PRAHA

 

Společnost AB Prokir dlouhodobě zajišťuje úklid našich tří hotelů Olympik, Tristar a Artemis na profesionální úrovni a k naší plné spokojenosti.

Vlastislav Šos
Statutární ředitel


  REVMATOLOGICKÝ ÚSTAV
  PRAHA

Velmi dobrá spolupráce s firmou Prokir. Zajišťují kvalitní úklidové práce, mimořádné úklidové práce a dodávky náplní do hygienických zásobníků. Ze strany Revmatologie plná spokojenost.

Vladislava Buchtelová  
vedoucí technicko-hospodářské správy  


DIALYZAČNÍ STŘEDISKO
PRAHA

Spolupráci se společností AB Prokir s.r.o. hodnotíme velmi pozitivně. Naše dialyzační střediska mají prostory, které denně zajišťují ošetření pro desítky pacientů a mít spolehlivého partnera pro denní úklid je pro nás naprosto klíčové. Oceňujeme vstřícný přístup, ochotu a kvalitu služeb.


Ing. Petr Polák
Operations & Quality Manager


CENTRÁLA SPOLEČNOSTI
PRAHA

Úklidová firma AB Prokir s.r.o. pro společnost Chemcomex a.s. provádí úklidové práce již od roku 2011. 
Nikdy jsme nezaznamenali žádné poklesky v kvalitě. Naopak je to firma spolehlivá a svou práci provádí důkladně.


Ing. Pavla HudákováV roce 2014 jsme opětovně uspěli ve výběrovém řízení na úklid komplexu budov Státního zdravotního ústavu,  Šrobárova 48,  Praha 10 v celkovém rozsahu cca 22.900 m2 denní úklidové plochy.  Vedle běžného denního úklidu provádíme i mimořádné úklidové práce – mytí oken, čištění koberců, strojové mytí podlah, nanášení tvrdé politury, úklidy po malířích a řemeslnících, ošetřování knižního fondu. Práce jsou prováděny v kancelářích, laboratořích, veterinárních a ubytovacích prostorách.  

 


 
© AB Prokir s.r.o. Kontakty Ceník O nás