O společnosti PROKIR


Společnost AB Prokir s.r.o. 

je ryze česká firma zabývající se úklidem již od roku 1990. Hlavním cílem je vždy poskytnout zákazníkovi komplexní služby v maximální kvalitě. Zárukou je i to, že jsme držiteli certifikátů ISO: 9001:2009,  ISO 18001:2008 a ISO: 14001:2005. Jednatelé společnosti jsou držiteli Osvědčení o odborné způsobilosti k výkonu speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace.

Dlouholeté zkušenosti

Od svého vzniku se snažíme o stabilní růst služeb pro zákazníka. Dlouholeté zkušenosti a požadavky zákazníků ukázaly potřebu rozvíjet se i v jiných oblastech služeb. Již delší dobu poskytujeme komplexní služby pro hotely a ubytovací zařízení včetně ostrahy a zajištění recepce. Současně můžeme svým odběratelům, ale i novým zákazníkům nabídnout i služby v oblasti zahradnických prací, drobných řemeslných prací (malíři, zedníci, elektrikáři, zámečníci), správu nemovitostí, zajišťujeme veškerý hygienických servis i dodávky různého spotřebního materiálu, vedení účetnictví, mzdové agendy a jiné administrativní práce.

Snažíme se zákazníkovi poskytnout služby dle jeho přání a potřeb. Neváhejte nás kontaktovat a my Vám nabídneme své služby.

Těšíme se, že i Vy nám dáte svou důvěru a stanete se našimi zákazníky.POTŘEBUJETE ÚKLID

bytu, kanceláří nebo jiných prostor?

KONTAKTUJTE NÁS

Jaké jsou naše výhody?

  • 22 let zkušeností
  • Pravidelná certifikace
  • Splnění norem ISO
  • Garance spokojenosti
  • Úklidové práce 24h
 
© AB Prokir s.r.o. Kontakty Ceník O nás